Повернутись до вакансій
16 вересня, 2021
ВАКАНСІЯ
Копірайтер(ка)
Контракт:короткостроковий

НАКО оголошує вакансію копірайтера у сфері безпеки та оборони (віддалено).

Незалежна антикорупційна комісія (НАКО) – громадська організація, створена на базі спільної ініціативи програми Transparency International з безпеки та оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному та безпековому секторах України. 

Робота в НАКО – це можливість працювати над якісними змінами українського в українському секторі безпеки та оборони. 

Методологія роботи НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в секторі безпеки та оборони, міжнародну експертизу та провідну світову практику протидії корупції й розбудови доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня прозорості та підзвітності в оборонному секторі це ключова умова безпеки, стабільності й процвітання нашої держави.

З метою підвищення ефективності роботи команди Організації НАКО оголошує конкурсний відбір копірайтера у сфері безпеки та оборони (віддалено).

Основні обов’язки:

  • Написання текстів на теми безпеки та оборони: оборонні закупівлі, корпоратизація Укроборонпром, секретність, належне врядування у оборонному секторі тощо.
  • Дослідження актуального контенту в мережі на тематику релевантну до діяльності Організації;

Досвід та знання:

  • Вища освіта за спеціальністю філологія, міжнародні відносини, політологія, журналістика, державне управління, безпекові чи антикорупційні студії чи суміжна спеціальність або підтверджений досвід роботи у названих сферах;
  • Розуміння сектору безпеки та оборони України є обов’язковим
  • Досвід роботи в українських та/або міжнародних громадських організаціях буде додатковою перевагою;

Особисті якості:

  • Високоорганізованість, багатозадачність, стресостійкість;
  • Здатність швидко вчитися та працювати з великими обсягами інформації;
  • Творчий підхід до виконання завдань;
  • Мотивація та допитливість;
  • Повага до принципів верховенства права та демократії, дотримання цінностей міжнародного антикорупційного руху Transparency International: прозорість, підзвітність, доброчесність, солідарність, сміливість.

Місце роботи: місто Київ. (віддалено)

Строк контракту: 3 міс з можливістю продовження.

Оплата: щомісячний гонорар, що виплачується за рахунок грантових коштів. Розмір оплати – залежно від досвіду і спроможностей кандидата. Обов’язковим є наявність ФОП 3 групи або готовність його відкрити. 

Кінцевий термін подачі заявки: 1 жовтня 2021 року (включно).

Щоб подати заявку, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист в одному файлі на імейл hr@nako.org.ua, вказавши у темі листа «Копірайтер – НАКО».

Ми розглядатимемо заявки в міру надходження, проте будемо вимушені відмовити у розгляді вашої заявки, якщо вона не містить мотиваційного листа або надійшла після кінцевого терміну. Ми контактуємо лише з тими кандидатами, які будуть запрошені на співбесіду.

При надсиланні резюме ви даєте згоду НАКО на обробку та збереження ваших персональних даних. 

Дедлайн 1 жовтня, 2021