Назад
29 липня, 2019
Тендер на закупівлю ноутбуків
Тендер на закупівлю комп’ютерної техніки (ноутбуків) для Громадської Організації «Незалежна антикорупційна комісія з питань оборони»

Опис: тендер на закупівлю комп’ютерної техніки (ноутбуків).
Громадська Організація «Незалежна антикорупційна комісія з питань оборони» запрошує прийняти участь у відкритому тендері з закупівлі комп’ютерної техніки в м. Києві.
Умови: Національні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Валютою тендерної пропозиції є гривня. Учасник визначає ціни на товар, який він пропонує поставити за Договором про закупівлю, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються учасником, та інші документи, що входять до складу пропозиції конкурсних торгів, викладаються українською мовою (як виняток, до окремих частин пропозицій конкурсних торгів може застосовуватися російська мова, у разі якщо документи створені (видані) іншими установами (організаціями)). У разі надання будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською мовою. Переклад (або справжність підпису перекладача) повинен бути засвідчений нотаріально.

Термін реалізації: липень-серпень 2019 року
Очікуваний результат: підписання договору, отримання товару, підписання видаткової накладної Оплата послуг: безготівкова форма оплати
Предмет послуги: закупівля ноутбуків (5 одиниць)

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:
  • загальна вартість послуг із врахуванням усіх податків та зборів, а також вартості доставки за адресою м. Київ, вул Євгена Коновальця 36д, офіс 23.
  • досвід роботи з громадськими організаціями та/або міжнародними організаціями буде перевагою.
  • можливість купівлі товару в стислі терміни.
З усіма деталями тендеру Ви може ознайомитися, завантаживши прикріплений тут файл.

Додаткову інформацію Ви можете отримати написавши листа на вказану нижче електронну адресу: е-mail: oremizova@transparency.org
КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ: Термін прийому пропозицій продовжено до 20 серпня 2019 року, 12:00 за київським часом.
Tендерна документація