Повернутись до подій
6 липня, 2022
Росія не зупинить війну поки має хоча б якусь надію на зменшення підтримки України союзниками - виконавча директорка НАКО
5-6 липня 2022 року у Турині відбулася Міжнародна конференція "Глобальне мислення, місцеві дії: погляд з Туріна на глобальне управління після війни в Україні". Її організував незалежний аналітичний центр Istituto Affari Internazionali в рамках стратегічного партнерства з Fondazione Compagnia di San Paolo.
Поки росія вірить у те, що вона може перемогти на політичному та дипломатичному рівнях, може досягти розколу Європейського Союзу та зменшення допомоги Україні, вона не припинить тиск на світову спільноту і війну в Україні. Таке переконання висловила виконавча директорка НАКО Олена Трегуб під час заходу.
“Найменші ознаки цього дають Путіну надію, і він не зупинить війну в Україні, поки має таку надію. Європа може допомогти припинити війну в Україні, лише якщо залишиться стійкою і продовжить підтримувати її”, - підкреслила вона і закликала країни Заходу продовжити підтримувати Київ і робити все, щоб допомогти Україні перемогти.
Олена Трегуб звернула увагу, що росія намагається тиснути на світову спільноту за допомогою пропаганди та дезінформації, яку розповсюджує у світі і у італійських мас-медіа зокрема. Вона навела найбільш поширені приклади такої пропаганди, яка є “найбільш сильною зброєю росії на міжнародному рівні”.