Повернутись до НАКО в медіа
4 травня, 2023
Удар дрона по Кремлю - “театральна постанова” самої Росії

Росії потрібен привід для ескалації війни і виправдання власних терористичних атак. Таких, як нещодавній ракетний удар по житлових будинках в Умані. І такі “вистави”, як атака на Кремль, справді підходять для того, щоб пояснити населенню “вбивства мирних українців, 
 

Про це повідомила виконавча директорка НАКО Олена Трегуб в ефірі індійського телеканалу NDTV. 
 

“Москва вважається найбільш захищеним містом у світі. Росія стверджує, що вона захищена навіть краще, ніж Вашингтон. У її оборону дійсно багато коштів вклали. Отже, питання: як у такому разі дрони можуть бути непоміченими?”, - зазначила Трегуб.
 

Вона звернула увагу на кількість диверсій на території Росії, які відбулися останнім часом. І нагадала, що рік тому напередодні 9 травня, коли Росія святкує перемогу у Другій світовій війні, світ боявся ядерного удару по Україні. Ситуація змінилася,  і тепер усі очікують контрнаступу України. При чому Росія вже боїться за власні території. Відтак, їй потрібен привід, щоб збільшити мобілізацію населення. 
 

“Я не очікую чогось великого і не вірю, що російські військові здатні на щось більше, ніж чистий тероризм”, додала очільниця НАКО.