Повернутись до новин
8 березня, 2021
АНОНС. Тиждень парламентського нагляду за сектором безпеки і оборони
З 9 по 12 березня 2021 року Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) ініціює “Тиждень парламентського нагляду за сектором безпеки та оборони”. В рамках цього Тижня передбачено 4 вебінари-дискусії щодо аспектів парламентського нагляду за сектором безпеки і оборони і найкращих практик євро-атлантичних країн.

9 березня - вебінар із Мікаелем Тетчнером, першим заступником Постійного комітету з питань закордонних справ та оборони, Парламент Норвегії. 10 березня - вебінар із Лаурінасом Кащюнасом, головою Комітету  національної безпеки та оборони, Сейм Литви. 11 березня та 12 березня - вебінари із Беном Ходжесом, керівником програми Першинга зі стратегічних досліджень, Центр дослідження європейської політики,  екскомандувачем сухопутних сил ЗС США в Європі (2012-2017); Оксаною Сироїд, професором Київської школи економіки, депутаткою 8 скликання («Самопоміч»), заступницею голови ВРУ (2014-2019). Всі вебінари відбудуться о 14-00 за Києвом. Пряма трансляція заходів буде здайснюватися на сторінці НАКО у Facebook.
Нагадуємо, що одним із пріоритетів НАКО є підтримка Верховної Ради України як законодавчого органу влади і основного центру здійснення демократичного нагляду та контролю за сектором безпеки і оборони. Цей проєкт з підтримки та посилення спроможностей комітетів ВРУ здійснюється за фінансової підтримки  Посольства Великої Британії в Україні та організаційної підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міжнародного республіканського інституту (IRI), Парламенту Норвегії та Міністерства оборони Норвегії (CIDS). Попередню програму додаємо. У разі, якщо Ви хочете відвідати якийсь з вебінарів, прохання залишити заявку за посиланням.
Контактна особа: Вікторія Вдовиченко, vvdovychenko@nako.org.ua, +38-097-923-50-76.