Повернутись до новин
10 листопада, 2022
Будь-яке скорочення військової допомоги США може нанести Україні екзистенційний удар - Олена Трегуб.
Проміжні вибори в США наступного місяця викликали занепокоєння щодо того, як вибори можуть вплинути на підтримку України з боку США, оскільки війна проти Росії триває до зими. 

Республіканці можуть повернути контроль над Палатою представників. «Незважаючи на те, що з початку війни серед основних республіканців спостерігалася сильна двопартійна підтримка Києва, члени колишнього президента США Дональда Трампа, а також впливові коментатори Fox News та інші почали сумніватися в масштабах військової допомоги, наданої Вашингтоном», пише Foreign Policy. 

Так, нещодавнє опитування Morning Consult показало, що лише 32% республіканців вважають, що США зобов’язані захищати та захищати Україну від Росії, порівняно з 58% демократів.

У коментарі Foreign Policy Олена Трегуб заявила, що будь-яке скорочення військової допомоги США Україні може завдати екзистенційного удару по цій державі. Люди в Україні вірять, що підтримка України є двопартійним питанням, сказала виконавча директорка NAKO.

«Проте, звичайно, тут, в Україні, є сильна реакція <на> деякі заяви Дональда Трампа чи Такера Карлсона. Це дійсно шокуючі заяви для українців, і вони збентежені тим, як російська пропаганда змогла настільки сильно проникнути до американської Республіканської партії», – прокоментувала вона.

Як відомо, Такер Карлсон є одним із дуже впливових ведучих Fox News. З того дня, як 24 лютого Росія вторглася в Україну, Карлсон зображував війну як провал адміністрації Байдена і часом повторював російські тези щодо війни.