Повернутись до новин
6 жовтня, 2020
Ігоря Фоменка призначили в.о. гендиректора Укроборонпрому

Пан Фоменко раніше був у команді його попередника, Айвараса Абромавічуса, який понад рік тому ініціював масштабну реформу концерну. Пан Ігор був заступником гендиректора «Укроборонпрому» з виробництва.

До того, серед іншого, був засновником Науково-виробничого підприємства «Мостовий центр», заступником директора компанії з виробництва вантажівок «АвтоКрАЗ» та директором з маркетингу та продажів Corum Group, яка втілює проекти у гірничовидобувній промисловості.

У пана Фоменка ступінь магістра з бізнесадміністрування німецького Institute of International Business Relations (Germany). Також він проходив навчальні курси у Бізнес-школі Гараварду та французьскій бізнес-школі INSEAD. Ми вітаємо пана Фоменка з цим призначенням і бажаємо йому успіху. Команда НАКО щиро сподівається, що за його підтримки реформа корпоратизації та запровадження антикорупційних заходів та стандартів ОЕСР продовжиться і буде ефективно реалізована.

Нагадаємо, що йдеться про кроки, які НАКО відстоює протягом останніх трьох років і які наразі підтримують партнери України з Великої Сімки.