Повернутись до новин
5 квітня, 2023
Моніторинг руху пального у ЗСУ з’явиться лише після воєнного стану - міністр оборони

Про це повідомив Міністр оборони Олексій Резніков під час  обговорення імплементації Державної антикорупційної програми.

“Є речі які сьогодні ми точно не будемо впроваджувати. Наприклад, моніторинг руху пального. Я сам категорично проти.  Навіщо давати ворогу зайву інформацію, де переміщуються паливозаправники чи де в нас зараз літак заправляють? “Але ми пропишемо ці процедури, і коли закінчиться дія воєнного стану, це буде працювати”, пообіцяв очільник відомства”, - пояснив він.

За словами Олексія Рєзнікова, МОУ має підготувати 25 нормативно-правових актів, які стосуються запобігання корупції та боротьби з нею.

“Я особисто підписав план впровадження антикорупційної програми у Міноборони. Усі формальні бюрократичні процедури вже запустили. Новостворений департамент з питань запобігання корупції і його директор Сергій Степанян вже мають всі дороговкази”, - зазначив міністр оборони. 

“Це стосуються і питань земель, яких у Міноборони багато, і розподілу житла, і закупівель тилового значення. Це питання навчання, ВЛК, центри комплектації (колишні військомати)”, - сказав він. 

“Корупціогенність цього середовища ви навіть не уявляєте. І я сам цього не уявляв, коли брався за за цю посаду. Це такі авгієви стайні нам дісталися. Тому для мене пріоритети - використання середовища і інструменти. ДАП - це інструменти, які потрібно впровадити”, додав він. 

Відео - за посиланням https://www.facebook.com/nako.org.ua/videos/913357656377518