Повернутись до новин
10 лютого, 2020
НАКО взяв участь у круглому столі про відносини США та України
10 лютого 2020 генеральна секретарка НАКО Olena Tregub взяла участь у круглому столі високого рівня за участі делегації за США, який був організований спільно The Atlantic Council та фондом Віктора Пінчука.

Трегуб розповіла декілька «історій успіху» у секторі безпеки і оборони нашої країни. Зокрема, говорила про законопроект з оборонних закупівель, який мають прийняти незабаром, реформи в Укроборонпромі та посилення парламентського нагляду і ролі громадянського суспільства у нагляді за оборонними витратами в Україні.

Делегація зі США, яка прилетіла до України, щоб обговорити шляхи посилення відносин між Україною та США, складається з колишніх послів та високопосадовців, які залишаються ключовими фігурами зовнішньополітичної еліти. До складу делегації увійшли колишні посли США в Україні Джон Гербст, Роман Попадюк та Стівен Пайфер. Посол Александр Вершбоу, колишній посол США у Росії, Посол Даніел Фрід, колишній посол США у Польщі, та колишній спецпомічник Президента та Старшого керівника з питань Росії/Євразії др. Сілест Валландер також були у складі делегації.