Повернутись до новин
22 травня, 2023
Офіс з підтримки змін Міноборони презентував концепцію реформи держзакупівель

Офіс підтримки змін при Міноборони України презентував антикорупційним та профільним громадським організаціям концепцію реформи державних закупівель. Та поділився стратегічним баченням майбутньої закупівельної агенції. 

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив керівник проектної команди Офісу підтримки змін Арсен Жумаділов.

Під час зустрічі, у якій взяли участь представники НАКО, обговорювалися предметні питання щодо антикорупційної та комплаєнс політики, номенклатури, розмежування ролей МОУ та Агенції, інструментів закупівель, фінансової моделі Агенції тощо

“Закупівлі мають відбуватись на засадах недискримінаційного підходу до учасників ринку із нульовою толерантністю до корупції. Ключовим очікуванням до системи, що будується, є чіткість у визначенні ролей, структур та процесів, відкритість до взаємодії”, - зазначає Арсен Жумаділов.

Нагадаємо, що створений нещодавно Офіс з підтримки змін при Міноборони готує пропозиції до проєктів нормативно-правових актів щодо змін для вдосконалення процесів оборонного менеджменту в системі Міноборони та планів заходів з їх реалізації.  Головою Офісу стала громадська та політична діячка Юлія Марушевська.