Повернутись до новин
9 грудня, 2020
Володимир Горбулін очолив наглядову раду Укроборонпрому
8 грудня відбулося засідання наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром", за підсумками якого Володимира Горубуліна одноголосно обрано головою даного органу. Окрім цього, було підписано контракт з новопризначеним генеральним директором концерну - Юрієм Гусєвим.
 
Наразі, попри існування кворуму, наглядова рада є неповною, адже вона складається лише з трьох членів: Володимира Горбуліна, Валерія Іващенка та Ентоні Тетера. Ще два місця за квотою Президента залишаються вакантними.
 
Для ефективного функціонування наглядової ради надзвичайно важливим є забезпечення незалежності її членів, оскільки вона є вищим органом управління концерну і покликана здійснювати стратегічний та фінансовий контроль його діяльності. Вона також затверджує річні звіти генерального директора, ініціює проведення перевірок, ревізій та аудиту фінансово-господарської діяльності концерну. Всі її члени працюють на громадських засадах і не отримують зарплати.
 
НАКО закликає до запровадження відповідних стандартів ОЕСР, зокрема й щодо незалежності членів наглядової ради. Віримо, що керівництво, прихильне до прозорості та належного управління, може забезпечити успіх "Укроборонпрому" і реформи ОПК в цілому.